img1 img2 img3 img4
 

Basında Aktifoks

Ayşenur YAZICI "Aktifoks'u sizin için araştırdı."

* Kullandığım Cilt Bakım Ürünleri
(Bu sayfadaki ürünlerin hiçbiri reklâm amaçlı değildir. Hepsi, deneyip ve sonuçlarını beğenerek kullandığım kendi seçimlerimdir).

Kozmetikle ilgili, güvenip kullandığım ürünleri size tanıtmadan önce belirtmem gerek bir iki nokta var. Kozmetik alırken fiyatı tabii ki önemli ama “sagliginiz mi yoksa para mi önemli” diye kendinize bir kez daha sormanız gerek Stres konusunda da söylenecek iki kelam burada olmalı diye düşündüm… Stres vücudun gıdalardan gerekli vitamin ve mineralleri alma gücünü azaltır, bağışıklık sisteminizi güçsüzleştirir. Sizi virüslere ve mikroplara karşı savunmasız hale getirir. Vücudunuz böyle zayif bir sisteme bol yapay gıdalar ve toksinli kozmetikler de alıyorsa, hastalanmamayı beklemek mucize olur. . Bence aşağıdaki tabloya bir göz gezdirin ve alışverişe çıktığınızda, tasarruf yapmanız gereken yerin kozmetik olmadığına ikna olun!

* Türk Malı Mühteşem Bir Krem
Aktifoks!
Pazar kahvaltısında bir terastayım. Çok efendi bir bey yanıma geldi ve kozmetikle içli dışlı olan Ayşenur'a iki kavanoz AKTIFOKS verdi....
Deneyeceğim dedim! Denedim hem de iki ay sadece dekolte bölgesine günde iki kez sürerek, başka hiçbir ürün kullanmadan o bölgede aktif oksijen içeren bu ürünü kullandım...

Zamanı geldi.Sonucu açıklıyorum:
Şimdiye dek kullandığım en iyi sonuç veren ürünlerden biri!

İçeriğinde alerjen yok! Zararlı madde yok! Alkol yok! Sadece zeytinyağının saf molekülü ve ona nakış gibi işlenmiş ozon var!

Bu nedir diyenlere fazla kimya bilgisine girmeden kısaca sunu söyleyeyim:
Zeytinyağı besler ve düzeltir, oksijen ise yeniler.
Hani bazı markalar oksijenli krem ve maskeler yapmışlardı ve biz çuval yüküyle paralar dökerdik... İste onlardan. Ama çok daha safi, mükemmeli ve gerçekten ise yarayanı. Hem de Türk malı! Süper

Cildin yaslanma ve bozulma sürecini yavaşlatıyor diyor içerisindeki bilgi notunda. Evet onaylıyorum! Bu krem gerçekten mükemmel.

* Bakın Nerelerde Kullanabilirsiniz?

** Cilt yağlanması (yağ salgısını düzenliyor)
** Cilt kuruluğu ve kırışıklığı (besliyor, düzeltiyor)
** Çatlak tedavisinde (onarıyor)
** Saç dökülmesinde (yeniden yapılandırıyor)
** Aşırı terlemede (teri kontrol altına alıyor)
** Selülit gidermede (dokuda kan dolaşımını düzenliyor)
** Cilt tahrişlerinde (cildin kendini onarmasına yardim ediyor)
** Kötü vücut kokularında ( salgıları düzenliyor)

* Başka isteğiniz?

Üreten, akil eden, bizlere kozmetik olarak bu fiyata sunan herkese sonsuz teşekkürlerimle...

* Aktifoks Hakkında Yabancı Sitelerden de Bilgi Baktım

Su an İstanbul da pek çok dermatolog tarafından dermatolojik vakalarda reçeteye alınmaya başlandı!
İyileşmeyen seker hastalarının yaralarında, mantarlarda, ayak topuk çatlaklarında, egzamalarda, seboreit dermatitlerde( bir profesör bu konu ile ilgili klinik çalışma yapıyor su an bitince size açıklayacağım), morluklarda ( bir yerinizi herhangi bir yere çarptığınızda anında morluğu hemen alıyor), Deneyin görün! :))

Hiperkeratoz da (özellikle avuç içlerinde olan), hemoroitte ,uçuk ve aftta, yanıklarda çok hızlı ve leke bırakmadan hemen iyileştiriyor... Ilk sürüldüğünde hafif yanma olabilir, içindeki oksijen sebebiyle o da birkaç dakika sonra anestol tarzı bir serinliğe yerini bırakıyor) ,vb.

Karma cilt ve sivilce sorunu olanlar size söylüyorum:

AKTİFOKS, hem antibakteriyal etki sağlıyor... SÜRÜLDÜĞÜ YERİ dezenfekte ediyor. ( Mesela bir yeriniz kesildiğinde veya iltihap olursa dezenfektan olarak kullanabilirsiniz. Bat ikon gibi antibakteriyal KADAR ETKİLİ!)
Yani sivilce ve iltihap sorununu gayet iyi halleden bir içeriği var!
Hem antifungal özelliği ile mantar enfeksiyonlarında çok iyi sonuç veriyor... hem de saf zeytinyağından dolayı epitalizan özellik gösteriyor.

Yani kısacası sivilce izinizi en çabuk iyileştirecek kremlerden biri Aktifoks.

AYŞENUR YAZICI
www.aysenuryazici.com